Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Yeni Distribütör Adaptasyonu & Sponsorluk Amacınız, insanları sadece kaydetmek değil, onlarla ortak iş yapmak olmalı.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Yeni Distribütör Adaptasyonu & Sponsorluk Amacınız, insanları sadece kaydetmek değil, onlarla ortak iş yapmak olmalı."— Sunum transkripti:

1 Yeni Distribütör Adaptasyonu & Sponsorluk Amacınız, insanları sadece kaydetmek değil, onlarla ortak iş yapmak olmalı.

2 Neden Network’e başlıyorsunuz?  Bu işte gerçek bir başarı istiyorsanız, gerçek sebepleriniz olmalı.  Bu sebepler sizi sürekli motive etmeli, başka insanlar değil.  Amacınız para kazanmak değil, hayatınızın kurtuluş savaşını kazanmak olmalı.

3 Peki neden MLM yaparak, hayatımızı değiştireceğiz?  Bu sektör kesinlikle geleceğin işi.  1980 yılında 10 milyar $  1992 yılında 42 milyar $  1996 yılında 70 milyar $  2005 yılında 100 milyar $”dan fazla  2010 yılında 140 milyar $”dan fazla.  Peki 2015 yılında ????? MLM sektörü sürekli büyümeye Devam edecek. Soru çok basit, “Dışarıda kalıp bu büyümeyi Alkışlayan veya içinde alkışlanan Olabilirsiniz.” Tercih sizin

4 Risk Almadan Başlayabilirsiniz   Geleneksel ticaret döngüsü içinde yok olup gidiyorsanız,  Kısır döngüyü bir türlü kıramıyorsanız,  Network ile ilk başta EK GELİR,  Sonra inanılmaz gelirler elde edebilirsiniz.

5 MLM ile zamanınızı katlamak mümkün   Zengin olabilmenin en önemli püf noktası buradadır.  UNUTMAYIN: Sizin kendiniz için kazanacağınız paranın her zaman bir limiti vardır. Ama başkalarının sizin için kazanacağı paranın limiti yoktur.

6 Burada GERÇEK POTANSİYELİNİZİ keşfedebilirsiniz!  Birçok insan gerçek bir fırsat bulamadığı için gerçek potansiyelini ortaya çıkartamaz.  Başkaları için çalışırken bunu yapabilmek zaten mümkün değildir.  Sizin ŞARKINIZ yazılmadan bu Dünya”yı terk etmeyin.

7 Geleceğinizi düşünün !  Bugün yaşadığınız sıkıntılar sizin geleceğinize nasıl yansıyacak.  Başka yerlerde para kazanmak için çırpınırken, ödemek zorunda kaldığınız bedeller ne? Kazançlar ne? Kayıplar ne?

8 RUH HALİNİZ NASIL OLMALI ? İşe Doğru Bir Açıdan Bakın !  Adam yaz zengin ol, bakış açınız olmamalı.  Bu kişilere işi öğretmek lazım.  Bu uzun bir koşu. Kısa vadede zengin olmak yok ama uzun vadede hayatınızı değiştirebilirsiniz.

9 RUH HALİNİZ NASIL OLMALI ? Söz Verin !  Bir aynanın karşısına geçin. Kendiniz ve aileniz için bu işi en az 2 yıl sabırla,yılmadan yapacağınıza dair söz verin.  Aylık gelire değil, yıllık gelire odaklanın.

10 RUH HALİNİZ NASIL OLMALI ? Kararlar Alın !  “Bu işi ciddiye alacağım”  “Bu işi öğrenmek için maximum çaba harcayacağım”  “Geleceğim için en az bir yıl son derece ciddi bir şekilde çalışacağım.”

11 RUH HALİNİZ NASIL OLMALI ? Öğren-Yap-Öğreti Uygulayın  Öğrenmek için beyninizi hazırlayın.  Kabınızı boşaltın.  Öğrendiğiniz herşeyi uygulayacak cesaretiniz olsun.  Sonuçlarını gördüğünüz şeyleri öğretin.

12 RUH HALİNİZ NASIL OLMALI ? Hedefinize Odaklanın !  Bugüne odaklanmayın.  Gelecekte neler olabileceğini hesaplayın ve gözünüzü gelecekte yakalayacağınız hedeflere dikin.  Hiç kimsenin sizi yolunuzdan çevirmesine izin vermeyin.

13 4 şeye İNANIN ! 1.Shop&Earn SİSTEMİNE: Bu sistemin getireceği Avantajları anlayın. 3. UPLİNE”larınıza: Eğer onlara inanmazsanız, Öğrettikleri şeylere Nasıl inanacaksınız? 4.DOWNLİNE”larınıza: Onlara inanmazsanız, Onlarla nasıl Başarılı bir iş kurabilirsiniz? 2. KENDİNİZE: Başarılı olacağınıza Siz inanmazsanız, kimi İnandıracaksınız?

14 DİKKAT! HAYALLERİNİZİ ÇALDIRMAYIN !  Sizi seven kişiler, sizi korumak isterler ama önyargıları vardır, gerçeği göremezler.  MLM yapan başarısız distribitörler.  Hayatta başarısız olmuş kişiler. Vıdı, vıdı, vıdı Bıdı, bıdı, bıdı.........

15 KONTAK LİSTENİZİ YAPIN !  Önyargıları bırakın ve herkesi listeleyin.  Sermayenizi iyi yönetin.  Hiçbir zaman insanlarla ilişkinizi Shop&Earn’den dolayı bozmayın.  Sabırla takip edin.

16 DAVET YAPMAYI ÖĞRENİN  Davet yapmak ile prezentasyon yapmak arasındaki farkı iyi anlayın.  Her zaman heyecanlı ve pozitif olun.

17 HEDEFLERİNİZİ BELİRLEYİN  Her ay koşulsuz AKTİFLİK yapın.  Kariyer basamaklarını nasıl ve ne kadar sürede atlayacaksınız?  Liderlik Seminerlerini ne zaman ve nasıl yapacaksınız?  Yurtdışı Seyahatleri ne zaman nasıl yapacaksınız?

18 SORUMLULUK TAŞIYIN  Firmanın imajını yükseltin. Hiçbir şekilde firmanın imajına zarar vermeyin.  Kesinlikle profesyonel olun.  Kesinlikle YALAN SÖYLEMEYİN.

19 İŞ TANITIM TOPLANTILARININ ÖNEMİNİ İYİ ANLAYIN.  Birincisinde heyecanlanırsınız.  İkincisinde öğrenmeye başlarsınız.  Üçüncüsünde pekiştirirsiniz.  Dördüncüsünde ezberlersiniz.  Beşincisinde anlatmayı öğrenebilirsiniz.

20 İŞ TANITIM TOPLANTISINDA NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ.  Hiçbir zaman toplantıdan erken çıkmayın.  Seminer sırasında yanınızdaki ile konuşmayın, not tutun.  Konuşmacıya yardımcı olun, onu onaylayın, alkışlayın.Heyecanlı olun.  Ek kişiler getirmeyin.  Cep telefonlarını kapatın, ulaşılmaz olun.

21 SATIŞ FIRSATLARINI İYİ KULLANIN  Firmadaki satışı ve işi destekleyen ürünleri iyi öğrenin.  Okuyun öğrenin, kullanın.  Önerin ve Kullandırın.

22 İŞİ YAPARKEN TEMEL İHTİYAÇLARINIZI EDİNİN.  Şık kıyafetler  İyi ayakkabılar  Makyaj  Kartvizit  Temiz bir defter  Hoş koku

23 SPONSORLUK ! Yol Gösterici olmak yetmez onunla beraber olmalısın !

24 GERÇEK BİR SPONSOR OLACAK MISINIZ? OLMAYACAK MISINIZ?  Önce Buna Karar Verin!  Çünkü bu iş gerçek bir sorumluluk ister.  Unutmayın ne kadar çok bilirseniz o kadar başarılı olacaksınız.

25 GERÇEK DOĞRULAR  BAŞKALARININ KOPYALAYAMIYACAĞI YOLA GİRME!!!  İŞİNİ BASİT BİR ŞEKİLDE İCRA ET.  SENİ KOPYALAYACAKLARINI UNUTMA  ÖRNEK OL...

26 GERÇEKLERLE YÜZLEŞTİR.  ONA YAŞAM TARZININ DEĞİŞECEĞİNDEN BAHSET.  ONA NE KADAR VE NASIL ÇALIŞACAĞI KONUSUNU SORUN.  ÖNÜNE GÜNLÜK VE AYLIK HEDEFLER KOYMALISIN.  PLAN YAPMASINA YARDIM ETMELİSİN.

27 BAŞINA NELER GELECEK?  ÇOK KİŞİ REDDEDECEK, ÖNCE BUNU ÖĞRET.  SEBEBİNİN BAŞARISIZLIK DEĞİL ZAMAN OLDUĞUNU ANLAMALI.  ONU DEĞİL İŞİ RED ETTİLER BUNU DOĞRU ANLAMALI

28 BAŞINA NELER GELECEK?  HER DÜŞTÜĞÜNDE YANINDA OLMALISINIZ.  TA Kİ SİZİ RED EDENE KADAR.  ÖNÜNE BAKMASI GEREKTİĞİNİ ÖĞRETMELİSİN.  ARKAYA BAKARSA SADECE HÜZÜN DUYAR.

29 ONA SADECE GERÇEKLERDEN BAHSET  SENDE BU GERÇEKLERİ YAPABİLİRSİN!!!!!

30 SONUÇ  Ödenecek bir bedel var bunu anlayın.  Hedefleriniz belirgin olursa bu bedeli hevesle güle oynaya ödersiniz.  “Tanrı size değiştirebileceğiniz şeyleri değiştirmek için güç, değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabül etmek için sabır ve ikisinin arasındaki farkı ayırd etmek içinde akıl versin” SABIR


"Yeni Distribütör Adaptasyonu & Sponsorluk Amacınız, insanları sadece kaydetmek değil, onlarla ortak iş yapmak olmalı." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları