Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Altı ayakkabılı uygulama tekniği olarak adlandırılan bu teknik kimi zaman karşımıza ; "Altı çift uygulama ayakkabısı" Altı ayakkabılı uygulama kalıbı"

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Altı ayakkabılı uygulama tekniği olarak adlandırılan bu teknik kimi zaman karşımıza ; "Altı çift uygulama ayakkabısı" Altı ayakkabılı uygulama kalıbı""— Sunum transkripti:

1

2 Altı ayakkabılı uygulama tekniği olarak adlandırılan bu teknik kimi zaman karşımıza ; "Altı çift uygulama ayakkabısı" Altı ayakkabılı uygulama kalıbı" "Altı uygulama tarzı“ olarak da çıkmaktadır.

3  Değişik durumlar için değişik uygulama biçimleri gerekebilir. Örneğin, bir yumurtanın kabuğunu boyamak için gereken hassas bir uygulamayla, bir boks maçı sırasında yapılması gereken uygulama birbirlerinden çok farklıdır.  Bütün dünyada bir çok kuruluş tarafından benimsenene "Altı Şapkalı Düşünme Tekniği"nin yaratıcısı Edward de Bono, uygulama alanında yararlanabileceğiniz değişik durumları kolayca tanımlayabilecek, onları denetleyebilecek ve bu durumlara mümkün olan en etkin biçimde karşılık verebilecek bir teknik daha ifade etmektedir.

4  Lacivert Resmi Ayakkabı  Gri Spor Ayakkabısı  Kahverengi Yürüyüş Ayakkabısı  Turuncu Lastik Çizme  Pembe Terlik  Mor Binici Çizmesi  Ayakkabı Kombinasyonları


"Altı ayakkabılı uygulama tekniği olarak adlandırılan bu teknik kimi zaman karşımıza ; "Altı çift uygulama ayakkabısı" Altı ayakkabılı uygulama kalıbı"" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları