Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Faaliyet gösterdiğimiz hizmet sektöründe en büyük eksikliğin kalifiye iş gücü olduğundan yola çıkarak; ‘Aslolan insana verilen değerdir’ anlayışıyla kaliteli,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Faaliyet gösterdiğimiz hizmet sektöründe en büyük eksikliğin kalifiye iş gücü olduğundan yola çıkarak; ‘Aslolan insana verilen değerdir’ anlayışıyla kaliteli,"— Sunum transkripti:

1

2 Faaliyet gösterdiğimiz hizmet sektöründe en büyük eksikliğin kalifiye iş gücü olduğundan yola çıkarak; ‘Aslolan insana verilen değerdir’ anlayışıyla kaliteli, modern ve bir o kadar geleneksel misafirperverliğimiz ile geleceğin turizm profesyonellerini sektöre kazandırmak üzere 2003 yılından bu yana farklı alanlardaki tecrübelerimizle firmamızın temellerini oluşturduk.

3 Turizm sektörünün geleceğinin şekillendirildiği aşamada modern ve geleneksel çalışmalarımız ile ülkemiz gelişimine katkıda bulunabilmek.

4 ‘Kendinize ve hayallerinize yatırım zamanı!’ Sloganımıza uygun olarak gelecekteki yerimizi almak.

5 Cube Organization olarak Türkiye'de ve yurtdışında çeşitli etkinlikler, toplantılar, kongreler ve kurumsal organizasyonlar için sunduğu hizmet yelpazesini butik oteller, özel mekânlar, kültürel programlar, temalı geziler ve şirket çalışanlarına özel iç ve dış mekan aktivitelerle genişlettiğini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında özel etkinlikler, iş seyahatleri, yurtiçi ve yurtdışı kongre organizasyonları, şirket toplantıları, seminerler, atölye çalışmaları, basın toplantıları, kurumsal seyahatler, motivasyon ve araştırma gezileri, ürün lansmanları, konserler, sergiler, temel atma ve açılış törenleri, arama konferansları, özel ilgi gruplarına yönelik özgün programlar, lüks araç, tekne ve uçak kiralama bulunmaktadır.

6 Bir yandan yönetim prensiplerimiz olan; İş ahlakı, şeffaflık, güvenilirlik, profesyonellik ve kurumsal kimliğe bağlı kalarak operasyon alanında yüksek düzeyde uzmanlık ve yaratıcılıkla hareket ederken diğer yandan birinci önceliğimiz olarak detay ve verimliliğe özen göstermekteyiz. İş ahlakına ve kaliteye verdiğimiz önem, iş ortaklarımızla başarılı bir şekilde bir arada yaşamaya ve dürüstlüğe göstermiş olduğumuz özen ve iş ortaklarımızın çıkarlarını kendi çıkarlarımızın da üstünde tutmamız, yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin, şirketimizi Türkiye'de uzun dönemli bir iş ortağı olarak görmesini sağlamaktadır.

7 Küresel boyutta tüm teknolojik, kültürel, sosyal ve ekonomik gelişmeleri sürekli takip eden, girişimci, dinamik, vizyon sahibi, bilgili, deneyimli kadrosu ile iş ve çözüm ortaklarının her türlü beklentilerine yaratıcı çözümler sunabilmek, bilgi ve deneyimlerini paylaşabilmek, vizyonlarını genişletebilmek adına bir araya gelmiş güçlü, enerji dolu ve güvenilir bir ailedir. Alım gücümüzle, deneyimlerimizle ve kendini işine adamış dinamik ve verimli ekibimizle desteklenen zengin kaynaklarımızla, Türkiye'nin en güvenilir, hizmet ve kalite odaklı etkinlik yönetimi şirketlerinden biri olmanın gururunu taşıyoruz.

8

9 Bir ürünün piyasaya ilk çıkışında, hedef kitlesi ya da bayi teşkilatı ile ilk karşılaşmasındaki etkileşim çok önemlidir. İlk deneyiminde ürünü benimseyen bir hedef kitle artık bu ürünün marka elçisidir. Yarattığımız ürün lansmanlarını hep bu bilinçle hayata geçirmeye devam ediyoruz.

10 Ulusal ve uluslararası konferans ve kongrelere teknolojik yenilikler getirmek, katılımcıların memnuniyeti, mesajların doğru anlaşıldığı ortamlar yaratmak ve Türkiye’nin dört bir köşesinde buna yönelik etkinlikler gerçekleştirmek en önemli uğraşı alanlarımızdan biridir.

11 Müşterilerimizin istek ve amaçlarına uygun en doğru, efektif ve uygun maliyet çözümlü alternatifler üretiyoruz. Düzenlediğimiz etkinliklerde keyif ve keşfetme imkanı sunduğumuz destinasyonlarla katılımcıların işlerine mutlu dönmeleri ve bu sayede şirketleri ile olan bağlarını artırabilmeleri en önemli amacımız.

12 İster 2 kişi, isterse 25.000 kişinin bir araya geldiği ve mesajların doğru verilip algılandığı her ortam bizim için bir toplantıdır. Toplantının düzeni, planı, içeriği ve mesajların verildiği ortamın tek amacı vardır; o da sonrasında tüm katılanların verilen mesajları doğru algılamasıdır.

13 Cube OrganizationsCube Organizations


"Faaliyet gösterdiğimiz hizmet sektöründe en büyük eksikliğin kalifiye iş gücü olduğundan yola çıkarak; ‘Aslolan insana verilen değerdir’ anlayışıyla kaliteli," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları