Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Piar Çalışması Honda CBR 600 RR. ÖZGÜRLÜĞÜ GÜVENLİ YAŞAYIN Piyasada ki Rakibi ve Yeniliklerimiz Ürünümüz Honda Cbr 600 RR 'ın piyasada ki en büyük rakibi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Piar Çalışması Honda CBR 600 RR. ÖZGÜRLÜĞÜ GÜVENLİ YAŞAYIN Piyasada ki Rakibi ve Yeniliklerimiz Ürünümüz Honda Cbr 600 RR 'ın piyasada ki en büyük rakibi."— Sunum transkripti:

1 Piar Çalışması Honda CBR 600 RR

2

3 ÖZGÜRLÜĞÜ GÜVENLİ YAŞAYIN Piyasada ki Rakibi ve Yeniliklerimiz Ürünümüz Honda Cbr 600 RR 'ın piyasada ki en büyük rakibi Kawasaki 'nin üretmiş olduğu zx6 R modelidir. Hemen hemen güç tork oturuş pozisyonu vs. Karşılaştırdığımız zaman aynı seviyededir.Fakat en büyük eksik olarak ABS fren sistemi Cbr 600 RR 'da yoktur.Kawasaki'nin en büyük avantajı ABS fren sistemi olmasıdır.Bu tip hız sürat motorsikletlerin de ABS çok işe yaramakla kalmayıp yeri geldiğinde hayat kurtarıcı olarak görülür.Honda Cbr 600 RR'ın en büyük eskigi ABS fren sistemi olduğundan bizde bu yıl ve bundan sonra ki bütün Cbr 600 RR modellerine ABS sistemi getirdik.

4 Piyasadaki Yeri Honda Cbr 600 RR 600cc grubu motorsikletler arasında isim yapmış tek motordur.Sokakta cadde de yada herhangi bir kafe önünde yarış tipi(Süpersport) Honda gören insanların ilk tepkisi ' 600 rr mı bu ' tarzında cümlelerdir. Diğer markalarda yzf r6 yada zx6r gibi isimler kullanılmıştır.Honda'nın yapmış olduğu 600 RR ismi sokakta adete efsane bir isim olarak yer aldı. 600 cc nin sonuna RR getirilmesi bile motorsikletin adını söylerken farklı bir güzellik ve hava katıyor.Ayrıca Cbr 600 RR Avrupa ve Dünya klasmanları yarışlarında birçok sporcuya şampiyonluklar getirmiş bir motorsiklettir. Dünyaca ünlü Milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu 2007 ve 2010 Dünya Süpersport yarışlarında Honda Cbr 600 RR ile bu iki ayrı yılda da dünya şampiyonu olmuştur.

5 Rakiplerinde Ki Yeri Rakiplerine göre Honda Cbr 600 RR daha uygun fiyatta satılmaktadır.Rakipleriyle hemen hemen aynı teknolojiler kullanarak daha uyguna piyasaya sürülür.Rakiplerinin yedek parça ve servis ağı Honda kadar yaygın ve uygun değildir.Honda bayi ve servis her ilde ve büyük şehirlerin hemen hemen her noktasında varken rakiplerinin daha az sayıda bayi ve servisleri vardır.Honda'nın Türkiye'de fabrikası olması daha hızlı üretim ve yedek parça sipariş kolaylı sağlar.Honda'nın yedek parçası çok rahat bulunurken örneğin Kawasaki'nin daha zor ve sipariş verildiğinde uzun süren bekleyişi vardır. Müşteriler Gözünde Ki Yeri Honda hem kaliteli hem uygun fiyata motorsiklet sattığından dolayı müşteri kitlesi ve en çok satılan motorsiklet olmasıdır.Örneğin 600 cc grubunda motorsiklet müşterileri diğer markalarla Honda arasında ki ciddi rakamlar yüzünden Honda'yı tercih ederler.

6 ANKET SORULARI SORU 1 : 600 cc sınıfı motorsikletler de ABS fren sistemi önemlidir. Katılıyorum Katılmıyorum Fikrim Yok Kesinlikle Katılıyorum Kesinlikle Katılmıyorum SORU 2 : Motorsiklet kullanırken kask ve koruyucu ekipman takmalıyız. Katılıyorum Katılmıyorum Fikrim Yok Kesinlikle Katılıyorum Kesinlikle Katılmıyorum SORU 3 : Trafikte motorsiklet sürücülerine yeterli saygı gösteriliyor. Katılıyorum Katılmıyorum Fikrim Yok Kesinlikle Katılıyorum Kesinlikle Katılmıyorum

7 SORU 4 : Motorsiklete ilk başlayan biri 600 cc grubu ile başlayabilir. Katılıyorum Katılmıyorum Fikrim Yok Kesinlikle Katılıyorum Kesinlikle Katılmıyorum SORU 5 : Motorsiklet yağmurlu havalar da bile güvenli kullanılabilir. Katılıyorum Katılmıyorum Fikrim Yok Kesinlikle Katılıyorum Kesinlikle Katılmıyorum


"Piar Çalışması Honda CBR 600 RR. ÖZGÜRLÜĞÜ GÜVENLİ YAŞAYIN Piyasada ki Rakibi ve Yeniliklerimiz Ürünümüz Honda Cbr 600 RR 'ın piyasada ki en büyük rakibi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları