Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HTML Bağlantılar (Link). Link Nedir? HTML'in önemli özelliklerinden biri, bir metin parçası ya da bir resim üzerinden başka bir belgeyle ya da web adresiyle.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HTML Bağlantılar (Link). Link Nedir? HTML'in önemli özelliklerinden biri, bir metin parçası ya da bir resim üzerinden başka bir belgeyle ya da web adresiyle."— Sunum transkripti:

1 HTML Bağlantılar (Link)

2 Link Nedir? HTML'in önemli özelliklerinden biri, bir metin parçası ya da bir resim üzerinden başka bir belgeyle ya da web adresiyle bağlantı kurabilmesidir. Bu bağlantı, link adı verilen yapılar sayesinde gerçekleştirilmektedir. Metin Geleceği Yazanlar ’a hoşgeldiniz. Geleceği YazanlarGeleceği Yazanlar’a hoşgeldiniz.

3 Dosyalar Arası Bağlantı Oluşturduğunuz HTML sayfaları arasında bağlantı kurabilirsiniz. Hakkımızda

4 Hedef (target) Parametresi Target özelliği sayesinde, bağlanan dosyanın ya da web adresinin nerede açılacağını belirleyebilirsiniz. Turkcell Geleceği Yazanlar

5 NELER ÖĞRENDİK? HTML Bağlantı (Link) Oluşturma


"HTML Bağlantılar (Link). Link Nedir? HTML'in önemli özelliklerinden biri, bir metin parçası ya da bir resim üzerinden başka bir belgeyle ya da web adresiyle." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları