Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TAPU KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELE FAZLA MESAİ UYGULAMASI DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ / PERSONEL.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TAPU KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELE FAZLA MESAİ UYGULAMASI DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ / PERSONEL."— Sunum transkripti:

1 TAPU KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELE FAZLA MESAİ UYGULAMASI DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ / PERSONEL SERVİSİ MAYIS 2016

2 KADROSU BAŞKA MÜDÜRLÜKTE BULUNUP GEÇİCİ OLARAK «TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDE» GÖREVLENDİRİLEN 657 4/A VE 4/B PERSONELE FAZLA MESAİ, GEÇİCİ OLARAK GÖREVLENDİRİLDİĞİ BİRİMDEN FAZLA MESAİ VERİLECEK VE GEÇİCİ GÖREVLİ BULUNDUĞU BİRİMİN FAZLA MESAİ SAATİNDEN FAYDANDIRILACAKTIR.

3 GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELE FAZLA MESAİ VERMEDEN ÖNCE FAZLA MESAİ FORMUNDA PERSONEL GÜNCELLEMESİ YAPILACAKTIR.

4 FAZLA MESAİ FORMUNDA ÖNCE «REFERANS BİLGİLERİNİ GÜNCELLER» BUTONUNUN YANINDAKİ OK İŞARETİNE BASIYORUZ.

5 BURADAKİ AÇILIR FORMDAN ÖNCE «PERSONEL BİLGİSİ», ARDINDAN «PERSONEL HAREKET TÜRLERİNE» BASARAK BU İKİ FORMU GÜNCELLİYORUZ ( PERSONEL BİLGİSİ UZUN SÜREBİLİR).

6 GÜNCELLEMENİN ARDINDAN (+) İLE KAYIT EKLE, AY ÇEÇİMİ VE İSTİHDAM TÜRÜ SEÇİLEREK TOPLU GİRİŞ İÇİN GELEN EKRANDAN FAZLA MEASİ VERİLECEK PERSONEL SAAT VE MATRAH GİRİLİR. DİKKAT: BU EKRANDA GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELLERİN GÖRÜNMESİ GEREKİYOR. EĞER GÖRÜNMEZSE GÜNCELLEME YAPILMAMIŞTIR.

7 BU EKRANDA GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELE VE DİĞER PERSONELE FAZLA MESAİ SAATİ VE MATRAHI GİRİLDİKTEN SONRA «TAMAM» DİYEREK PERSONELE FAZLA MESAİ VERİYORUZ VE PROGRAMIN HESAPLAMA YAPMASINI BEKLİYORUZ.

8 SARI EKRANDA İKEN PERSONELE VERİLEN FAZLA MESAİ VE MATRAH KONTROL EDİLİR. BU EKRANDA GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELE TIKLIYORUZ.

9 BU EKRANDA GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELE TIKLIYORUZ VE «KAYIT DEĞİŞTİR» BUTONUNA TIKLIYORUZ.

10 GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONEL SEÇİLİ İKEN KAYIT DEĞİŞTİR ARDINDAN «ÖNCEKİ GÖREVLİ OLDUĞU BİRİM KODU» SATIRINDA BULUNAN OK İŞARETİNE BASIYORUZ. BURADAN OTOMATİK OLARAK GELEN PERSONELİN FİLLİ ÇALIŞTIĞI BİRİM SEÇİLİR. İŞLEM KAYDET VE UYGULA BUTONLARINDAN SONRA TAMAMLANIR.

11 HER BİR GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONEL İÇİN AYNI EKRANDAN BU İŞLEM TEKRARLANIR. GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONEL SİCİL NUMARASINDAN ÇAĞIRALARAK GİRİŞİ YAPILAMAMAKTADIR. GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONEL TOPLU GİRİŞ EKRANINDA GİRİLECEK.

12 DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ / PERSONEL SERVİSİ İRTİBAT: İP: 0312 551 22 39 SANTRAL: 0312 463 10 00 SERVİS: 0312 463 10 30 FAKS: 0312 463 10 66


"TAPU KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELE FAZLA MESAİ UYGULAMASI DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ / PERSONEL." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları