Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Ufuk Bayram ile Business Class 3 AĞUSTOS’tan itibarenHaftaiçi hergün saat 20:20’de Kanal Yani elevizyonda.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Ufuk Bayram ile Business Class 3 AĞUSTOS’tan itibarenHaftaiçi hergün saat 20:20’de Kanal Yani elevizyonda."— Sunum transkripti:

1

2 Ufuk Bayram ile Business Class 3 AĞUSTOS’tan itibarenHaftaiçi hergün saat 20:20’de Kanal Yani elevizyonda

3 Ufuk Bayram ile Business Class

4 Kimler Programa Katılmalı? FRANCHİSİNG VERMEK İSTEYENLER BAYİLİK AĞINI GELİŞTİRMEK İSTEYENLER PROJESİ İLE ALAKALI FİNANSMAN BULMAK İSTEYENLER ÜRÜNLERİNİ,MARKALARINI SON KULLANICILARA TANITMAK İSTEYENLER ‘BASINDA BİZ’ KÖŞESİNDE KULLANABİLECEKLERİ HABER İÇERİKLİ GÖRSEL MALZEMEYİ SAĞLAMAK İSTEYENLER.

5 PROGRAM KONULARI PROGRAMDA NE KONUŞULACAK? YERLİ VE YABANCI SERMAYELİ TÜRKİYE’DE HİZMET VEREN HER SEKTÖRDEN FİRMAYI HABER DEĞERİNDE İŞLEMEK.

6 PROGRAM KONULARI SOKAK RÖPORTAJLARI O GÜNKÜ PROGRAMA KONUK FİRMANIN SEKTÖRÜ İLE ALAKALI SOKAKLARDA YAPILAN RÖPORTAJLAR. BU RÖPORTAJLARLA HEM FİRMANIN HALK TARAFINDAN BİLİNİRLİĞİNİ ARTTIRIR HEM DE HALKIN SEKTÖRÜNÜZLE ALAKALI MERAK ETTİKLERİNİ SİZE ULAŞTIRIP CEVAP VERME ŞANSINIZI DOĞURUR.

7 FİRMA ÇEKİMLERİ FİRMANIZA GELECEK ÇEKİM EKİBİ FİRMANIZIN ADRESİNDEKİ TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRİR VE İŞYERİNİZDE KANAL T YANİ TELEVİZYON EKRANLARINDAN BUNU GÖSTEREREK FİRMA BİLİNİRLİĞİNİZİ ARTTIRIR.

8 KATILIMCI FİRMA KONUĞU İLE RÖPORTAJ Konuk ile sektör hakkında, firmanın sektördeki yeri hakkında ve firmanın ürünleri, markaları, tasarımları hakkında haber niteliğinde sohbet edilir.

9 SPONSOR FİRMALARIN KATILIMCILARA VERECEĞİ HEDİYELER Günün sponsor firmasına göre katılımcıya hediye verilir.

10 NEDEN SAAT 17.17? Daha önce 12:12 ve 17:17’de yayınlanmamıza rağmen her geçen gün artan seyirci kitlesiyle 175.000 tekil izleyiciye ulaşan ‘Ufuk Bayram’la Business Class’ 3 Ağustos tarihinden itibaren prime time da yani 20:20 de yayınlanmaktadır. Eskiden yayınlanan medya tabiri ile ‘ölü saatler’de bile bu denli bir başarıyı yakalayabilen tek sektörel haber programı olan ‘Ufuk Bayram’la Business Class’ yeni saatinde asgari 1.000.000 izleyici hedeflemektedir. hedeflemektedir.

11 NEDEN UFUK BAYRAM? 13 YILDIR MEDYA SEKTÖRÜNÜN İÇİNDE SEKTÖREL HABERCİLİKLE UĞRAŞAN UFUK BAYRAM. SON 2 YILDIR MEDYA SEKTÖRÜNDE YÖNETİCİLİK KADEMELERİNDE BULUNDUĞU İÇİN KAMERA ÖNÜNDEN UZAKLAŞMIŞTIR. KANAL T YANİ TELEVİZYON’DA HALİ HAZIRDA NURSELİ İDİZ’İN SUNMUŞ OLDUĞU ‘SEKTÖREL HABER MERKEZİ’ İSİMLİ PROGRAMIN HABER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNİ ÜSTLENMEKTEDİR. AYRICA SUNUCUNUN PİYASADA ‘ÜRÜN SATTIRAN SATIŞ TEKNİKLERİ’ İSİMLİ 4 ADET KİTABİ BUKUNMAKTADIR. UFUK BAYRAM HEMEN HEMEN DÜNYA ÜZERİNDE FAALİYET GÖSTEREN TÜM SEKTÖRLER ÜZERİNE SATIŞ ALANINDA MAKALELER YAZDIĞINDAN BİR SEKTÖREL HABER PROGRAMI İÇİN EN DOĞRU İSİMLERDEN BİRİDİR.

12 Ufuk Bayram ile Business Class 3 AĞUSTOS itibarenHaftaiçi hergün saat 20:20’de Kanal Yani elevizyonda


"Ufuk Bayram ile Business Class 3 AĞUSTOS’tan itibarenHaftaiçi hergün saat 20:20’de Kanal Yani elevizyonda." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları