Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

PROSHOW GOLD 7.0 Evaluation version. PROGRAMIN ÇALISMASI Program açılınca New Slide Show penceresi açılır.(Sol alt taraftaki " Show at startup" yazısının.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "PROSHOW GOLD 7.0 Evaluation version. PROGRAMIN ÇALISMASI Program açılınca New Slide Show penceresi açılır.(Sol alt taraftaki " Show at startup" yazısının."— Sunum transkripti:

1 PROSHOW GOLD 7.0 Evaluation version

2 PROGRAMIN ÇALISMASI Program açılınca New Slide Show penceresi açılır.(Sol alt taraftaki " Show at startup" yazısının yanındaki tik'i kaldırırsanız programın her açılısında bu pencere açılmaz.)

3  Wizard: Yani sihirbaz modu, bu modda biz resimleri, müzikleri ekleriz geri kalan ayrıntıları program kendi deyimiyle sihirli bir dokunuşla halleder.  Blank Show: Bu modu seçtiğimizde program bize boş bir şov açar resimleri, müzikleri, slaytlar arası geçişleri, geçiş sürelerini, resimlerin sürelerini ve geri kalan her şeyi biz ayarlarız.  Template: Hazır şovların bulunduğu moddur diye tahmin ediyorum kendim denemedim hiç.  Open Show: Daha önce hazırladığımız ve proje olarak kaydettiğimiz şovu açmamıza yarayan mod.

4  Ben hemen hızlıca bir slayt hazırlamak istediğim için Wizard modunu seçip Create butonuna basıyorum. Create dedikten sonra böyle bir pencere açılıyor ve buraya fotoğraflarımızı yahut video dosyalarımızı ekliyoruz.

5  Sürükle bırak tekniğiyle ya da "Add" diyerek resimlerimizi ve videolarımızı seçiyoruz.  "Text" butonuna basarak istersek resimlerin arasına yazı ekleyebiliyoruz.  Resim ve yazı ekleme işlemimiz bitince Next diyerek bir sonraki adıma yani müzik ekleme aşamasına geçiyoruz.

6 Buradaki mantıkta resim eklediğimiz bir önceki adımdaki mantıkla aynı "Add" diyerek yahut sürükle bırak yaparak müziklerimizi ekliyoruz.

7  Next diyerek bir sonraki adıma geçiyoruz.

8  Resimler arası geçiş efektleri programa ekleniyor. Biraz bekleyin. :)

9  Slayt boyunca tek bir efektin oynatılmasını istiyorsak tek bir efekti, efektlerin karışık bir şekilde oynatılmasını istiyorsak "All Effects" i seçiyoruz ve Next diyoruz.

10  Bu aşamada slaytımızın ismini veriyoruz ve görüntü formatını (geniş,standart) seçiyoruz ve Create diyerek mutlu sona doğru yaklaşıyoruz.

11  Slaytımız oluşturuluyor.

12  Hazırladığımız slaytın önizlemesi gösteriliyor. Next diyoruz.

13  Bu aşamada slaytımızın bilgisayara mı yoksa internete mi kaydedileceğini soruyor program bize. "Save Your Show" u seçersek slaytımız bilgisayara kaydedilecek, "Publish Your Show" u seçersek slaytımız internette yayınlanacak.

14  Slayt tamamlanmıştır menüden istenilen formata tıklıyoruz, videonuz dakika arasında render alacak bilgisayarı bu işlemler sırasında yormayın…


"PROSHOW GOLD 7.0 Evaluation version. PROGRAMIN ÇALISMASI Program açılınca New Slide Show penceresi açılır.(Sol alt taraftaki " Show at startup" yazısının." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları