Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

FARKLI İŞ KADINLARI KLUBÜ BİLBAO TOPLANTISI 11.06.2015 - 12.06.2015.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "FARKLI İŞ KADINLARI KLUBÜ BİLBAO TOPLANTISI 11.06.2015 - 12.06.2015."— Sunum transkripti:

1 FARKLI İŞ KADINLARI KLUBÜ BİLBAO TOPLANTISI

2 DATE FİRST MEETİNG CLUB BUSİNESS WOMEN NAME PARTEMAİRE DATE OF FIRST MEETING OF WOMEN BUSINESS CLUB SPRACHENDİENST KONSTANZ MAİSON DE L’EMPLOİ D’AJACCİO ET DU PAYS AJACCİEN BGE PROGESTION PARTNER METERSİLESİA (Cz) CENTRO FORMACIÓN SOMORROSTRO KOCAELİ SOSYAL GÜVENLİK KURUMU REGİONÁLNE PORADENSKÉ A İNFORMČNÉ CENTRUM TREBİŠOV Regional Union of Municipalities of Epirus***

3 İŞ KADINLARI KLÜPLERİNİN YASAL VARLIĞI Bge Progestıon Partners yasal olarak tüzel kişiliği bulunan iki klup kurdu. İsimleri; Guadeloupe Business Women Business Women Org Maison de ı’emploi d’ajaccio et du pays Ajaccien; Evet: Korsikalı iş kadınları 20/01/2015 tarihi ile yasal varlığı olan iş kadınları klubünü kurdu. Sprachenendienst Konstanz,Meter Silesia, Centro Formacıón Somorrostro, Regionálne Poradenské a Informčné Centrum Trebišov,Kocaeli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nün oluşturduğu klüplerin ise yasal olarak tüzel varlıkları yok.

4 İŞ KADINLARI KLÜPLERİNİN ÜYE SAYISI

5 KADIN GİRİŞİMCİ BAŞINA KLÜBE ÜYELİK ÜCRETİ  Maison de ı’emploi d’ajaccio et du pays Ajaccien;1 yıllık üyelik için üyelerden 100 euro talep ediyor.  Sprachenendienst Konstanz, Meter Silesia, Centro Formacıón Somorrostro, Regionálne poradenské a informčné centrum Trebišov,Kocaeli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü; 0 EURO.  Bge Progestıon Partners; henüz belirlemedi.

6 KLÜPLERİN TOPLANMA SAYISI


"FARKLI İŞ KADINLARI KLUBÜ BİLBAO TOPLANTISI 11.06.2015 - 12.06.2015." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları