Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Yazılıma www.camlicaiho.com adresinden giriş yapılacak.Öğrenci no bölümüne öğrencinizin okul numarasını. öğrenci T.C. Bilgisi bölümüne T.C sini giriniz.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Yazılıma www.camlicaiho.com adresinden giriş yapılacak.Öğrenci no bölümüne öğrencinizin okul numarasını. öğrenci T.C. Bilgisi bölümüne T.C sini giriniz."— Sunum transkripti:

1 Yazılıma www.camlicaiho.com adresinden giriş yapılacak.Öğrenci no bölümüne öğrencinizin okul numarasını. öğrenci T.C. Bilgisi bölümüne T.C sini giriniz. Veli butonu seçilerek güvenli giriş bölümüne tıklanacak.

2 Karşınıza öğenci bilgilerinin yer aldığı sayfa açılacak.Sayfanın üst bölümünde yer alan NAMAZ ÇETELESİ,DAVRANIŞ PUANLARI,ALTINKALEM PUANLARINA ve İLETİŞİME tıkladığınızda öğrencinizle alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

3 Namaz çetelesini tıkladığınızda, öğrencinin ay boyunca hangi günlerde öğle namazı kıldığını görebileceksiniz

4 Davranış Puanlama sayfasında öğrencinin ay içindeki toplam kredi puanını görebilirsiniz. GEÇER PUAN: Toplam davranış puanına namaz çetelesinden kazandığı puanda ilave edilerek elde edilen ödül ya da cezada dikkate alınacak ESAS puandır. N.ÇETELE PUAN %40: Ay boyunca kılınan her namaz 1 puandır.20 gün namaz kılan 20 puan toplar,onun da %40 ı 8 olur,bu puanda toplam davranış puanına ilave edilerek geçer puan bulunur TOPLAM DAVRANIŞ PUANI: Olumlu davranışlardan kazanılan puan toplamından olumsuz davranışlardan kaybedilen puanlar çıkarıldıktan sonra kalan puandır Ders,sınıf ve içinde bulunan ay seçildiğinde Ve LİSTELE/GÖSTERE tıklandığında öğrencinin hangi derste,hangi alanda kredi aldığı yada düşürüldüğü karşınıza çıkacak. GEÇER PUAN AY SEÇİLECEKSINIF SEÇİLECEK

5 Sayfada bulunan DERS,SINIF,İÇİNDE BULUNAN AY seçilerek LİSTELE/GÖSTER tıklandığında öğrencinizin ALTIN KALEM puanı karşınıza çıkacak.ALTIN KALEM projesinde her sınıftan ve her şubeden o dersin en çok puanı toplayan öğrenciye sertifika verilir. Sertifikalı öğrenciler yıl sonunda sınıf ve şube ayrımı yapılmaksızın zeka sorularıyla yarıştırılır.Birinci olan öğrenci o yıl o dersin altın kalemini ödül olarak kazanır

6 İletişim bölümünde bilgilerinizi girerek Okulumuza iletmek isteğiniz mesajı yazarak FORMU GÖNDER e tıkladığınızda bu mesajınız bize ulaşacaktır.


"Yazılıma www.camlicaiho.com adresinden giriş yapılacak.Öğrenci no bölümüne öğrencinizin okul numarasını. öğrenci T.C. Bilgisi bölümüne T.C sini giriniz." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları